منشور امربه معروف انتخابات شورا


کاندیداهای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا
سلام علیکم
به اطلاع می رساند ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر خراسان رضوی در راستای ایجاد فضای سالم انتخابات و افزایش مشارکت مردم، ضمن احصاء معروفات و منکرات تخصصی انتخابات از بیانات مقام معظم رهبری، با هماهنگی و همکاری کمیته پیشگیری از تخلفات انتخاباتی استان، اقدام به تهیه منشور امربه معروف ونهی ازمنکر انتخابات شوراهای اسلامی شهر نموده است.
در گام اول، این منشور توسط دبیرستاد امربه معروف و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان رونمایی شده و به صورت گسترده رسانه ای گردید. حال در گام دوم، از شما کاندیداهای محترم دعوت می شود ضمن مطالعه این منشور و اطلاع رسانی و اجرای مفاد آن در ستادهای انتخاباتی خود، جهت حضور در برنامه ایستگاه کافه گفتگو واقع در پارک ملت که برای سخنرانی، ارائه برنامه، گفتگوی حضوری با مردم و امضای نمادین منشور اخلاقی طراحی شده شرکت فرمائید.
این برنامه در مدت زمان یک هفته مجاز تبلیغات شوراها، هرشب از ساعت 17 الی 21 در محل پارک ملت ورودی شهربازی برگزار می شود و به هر کاندیدا در حدود 10 تا 15 دقیقه زمان اختصاص می یابد.
لذا خواهشمند است در صورت علاقه برای قرارگرفتن نام خود در لیست کاندیداهای سخنران این برنامه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09371380109 ارسال نمایید.

باتوجه به کثرت نامزدها و محدودیت ها، اولویت با افرادی است که زودتر اعلام آمادگی نمایند و طبق ظرفیت و زمان بندی با ایشان تماس حاصل می گردد.

منشور امربه معروف ونهی ازمنکر انتخابات